Długonoga blondynka zaprosi cię do trumny

czw, Paź 15, 2009

Marketing

Długonoga blondynka zaprosi cię do trumny

Śmierć może być sexy! Czy marzyliście kiedyś o wiecznym spoczynku w ramionach urodziwej blondynki lub długonogiej brunetki? Tak? Świetnie – nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla was!

Niedorzeczny wstęp? Być może. Chociaż przeglądając pewien kalendarz, w którym powabne modelki, eksponując swoje odpowiednio odsłonięte wdzięki, prezentują najmodniejsze w tym sezonie trumny, można stwierdzić, że fantazja niektórych marketerów może dotrzeć i do takiego absurdalnego punktu.

Bartłomiej Linder, przedstawiciel polskiej firmy, która zdecydowała się na kontrowersyjną, seksowno-trumnianą promocję, wyjaśnia w portalu WP.PL, że dla niego trumna jest takim samym produktem jak każdy inny mebel. Nie widzi też żadnego zgrzytu między piękną kobietą, a tym, że kładzie się ona w trumnie. – Dlaczego więc skoro producenci mebli reklamują swoje produkty za pomocą pięknych kobiet, nie możne robić tego producent trumien? – pyta w rozmowie z Wirtualną Polską. Odpowiadam – może! Myślę, że może iść nawet krok dalej, proponując swoim klientom wsparcie pięknej asystentki przy łożu śmierci, specjalne seksowne stroje dla denatów, dzięki którym będą czuli się sexy przez całą wieczność czy wyposażenie trumny w wyrafinowane akcesoria erotyczne, sprawiającą wieczną przyjemność (konieczna jest wieczysta gwarancja!). Mam chorą wyobraźnię? Nie. Po prostu podpowiadam, jakie głębokie złoża niewykorzystanego potencjału drzemią w przemyśle pogrzebowym. :)

Zdjęcia: WP.PL

, , , , , , ,

Comments are closed.