Gdzie jest idealny uczestnik InternetBeta 2010?

wt, Lip 27, 2010

Internet, Webhosting

Gdzie jest idealny uczestnik InternetBeta 2010?

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, czy jechać na InternetBeta 2010, dobrawiadomość. Agencja ImaginePR ma do rozdania jedno zaproszenie na wrześniową konferencję. Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w małym „autopromocyjnym konkursie”.

Do wygrania jest jedno zaproszenie na konferencję InternetBeta 2010, która odbędzie się w Rzeszowie w dniach 15-17 września. Kto był w ubiegłym roku, ten wie, dlaczego warto pojawić się za półtora miesiąca w stolicy województwa podkarpackiego. Natomiast osoby, które jeszcze nie miały styczności z tym jednym z ważniejszych w polskiej branży internetowej wydarzeń, zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną listą prelegentów na stronie internetbeta.pl. To powinno Was przekonać! :)

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odrobina kreatywności, poparta szczyptą umiejętności autopromocji. Trzeba napisać, dlaczego to właśnie Wy jesteście najlepszymi kandydatami, którzy bez dwóch zdań powinni wziąć udział w tej trzydniowej konferencji. Autor najciekawszego uzasadnienia otrzyma zaproszenie.

A po szczegóły odsyłam na stronę imaginepr.pl/blog.

, , , ,

Comments are closed.